Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WIL724231
440 000 zł
9 167 zł /m²
Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości
Stegna, Powstańców Warszawy

6

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
48,00 m²
Piętro:
2 piętro
Rok Budowy:
2008
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę