Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,89 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMSAFY831

450 000 zł

8 052 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Stalowa Wola, Popiełuszki

2 pokoje, mieszkanie 55,89 m², parter, oferta nr , SMSAFY831, Stalowa Wola, Popiełuszki
SMSAFY831 - zdjęcie nr 0
SMSAFY831 - zdjęcie nr 1
SMSAFY831 - zdjęcie nr 2
SMSAFY831 - zdjęcie nr 3
SMSAFY831 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,89 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,78 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1938

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę