Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1139/7250/OMS

485 000 zł

17 321 zł /m²

Rata 2 269 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Pomorska

2 pokoje, mieszkanie 28,00 m², piętro 2, oferta nr , 1139/7250/OMS, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Pomorska
1139/7250/OMS - zdjęcie nr 0
1139/7250/OMS - zdjęcie nr 1
1139/7250/OMS - zdjęcie nr 2
1139/7250/OMS - zdjęcie nr 3
1139/7250/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę