Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,31 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 43212

309 000 zł

6 974 zł /m²

Rata 1 446 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Polesie, Pogonowskiego Stefana

2 pokoje, mieszkanie 44,31 m², parter, oferta nr , 43212, Łódź, Polesie, Polesie, Pogonowskiego Stefana
43212 - zdjęcie nr 0
43212 - zdjęcie nr 1
43212 - zdjęcie nr 2
43212 - zdjęcie nr 3
43212 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,31 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1937

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę