Logo

Nowe mieszkanie, 55,25 m², 2 pokoje, 11 piętro, oferta nr B34

779 025 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podedworze 13

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 13

2 pokoje, mieszkanie 55,25 m², piętro 11, oferta nr B34, Podedworze 13, Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 13
1 / 2
Podedworze 13 - zdjęcie nr 0
Podedworze 13 - zdjęcie nr 1
Podedworze 13 - zdjęcie nr 2
Podedworze 13 - zdjęcie nr 3
Podedworze 13 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.25 m², B34
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,25 m²

Piętro:

11 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,58 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę