Logo

Nowe mieszkanie, 56,85 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr B100

778 845 zł

13 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 644 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Podedworze 13

Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 13

2 pokoje, mieszkanie 56,85 m², piętro 9, oferta nr B100, Podedworze 13, Kraków, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie, ul. Podedworze 13
1 / 2
Podedworze 13 - zdjęcie nr 0
Podedworze 13 - zdjęcie nr 1
Podedworze 13 - zdjęcie nr 2
Podedworze 13 - zdjęcie nr 3
Podedworze 13 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.85 m², B100
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,85 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę