Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,90 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr LISE091

439 500 zł

7 462 zł /m²

Rata 2 056 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Górna, Płocka

2 pokoje, mieszkanie 58,90 m², piętro 3, oferta nr , LISE091, Łódź, Górna, Górna, Płocka
LISE091 - zdjęcie nr 0
LISE091 - zdjęcie nr 3
LISE091 - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,90 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2022

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę