Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,38 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 86011/6624/OMS

759 000 zł

11 789 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Płochocińska

2 pokoje, mieszkanie 64,38 m², piętro 2, oferta nr , 86011/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Płochocińska
86011/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86011/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86011/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86011/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86011/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,38 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Białołęka, Płochocińska, 86011/6624/OMS | Tabelaofert.pl