Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr GH206146

195 000 zł

5 132 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Rydułtowy, Plebiscytowa

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 4, oferta nr , GH206146, Rydułtowy, Plebiscytowa
GH206146 - zdjęcie nr 0
GH206146 - zdjęcie nr 1
GH206146 - zdjęcie nr 2
GH206146 - zdjęcie nr 3
GH206146 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę