Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,88 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr GRS-MS-3014

650 000 zł

19 769 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Plażowa

2 pokoje, mieszkanie 32,88 m², piętro 1, oferta nr , GRS-MS-3014, Ustka, Plażowa
GRS-MS-3014 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3014 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3014 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3014 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3014 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,88 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę