Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr MS-14852

485 000 zł

10 211 zł /m²

Rata 2 269 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Waliszczak Nieruchomości

Piotrków Trybunalski

2 pokoje, mieszkanie 47,50 m², piętro 1, oferta nr , MS-14852, Piotrków Trybunalski
MS-14852 - zdjęcie nr 0
MS-14852 - zdjęcie nr 1
MS-14852 - zdjęcie nr 2
MS-14852 - zdjęcie nr 3
MS-14852 - zdjęcie nr 4
MS-14852 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę