Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,40 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr FRP-MS-199070

319 000 zł

8 307 zł /m²

Rata 1 493 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Zamość

2 pokoje, mieszkanie 38,40 m², piętro 3, oferta nr , FRP-MS-199070, Piła, Zamość
FRP-MS-199070 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-199070 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-199070 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-199070 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-199070 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,40 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę