Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,26 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr FRP-MS-198842

338 000 zł

9 071 zł /m²

Rata 1 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Śródmieście

2 pokoje, mieszkanie 37,26 m², piętro 2, oferta nr , FRP-MS-198842, Piła, Śródmieście
FRP-MS-198842 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-198842 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-198842 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-198842 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-198842 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,26 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę