Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRP-MS-198738

419 000 zł

7 224 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Podlasie

2 pokoje, mieszkanie 58,00 m², piętro 1, oferta nr , FRP-MS-198738, Piła, Podlasie
FRP-MS-198738 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-198738 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-198738 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-198738 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-198738 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę