Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,06 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRP-MS-197163

245 000 zł

4 894 zł /m²

Rata 1 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Górne

2 pokoje, mieszkanie 50,06 m², piętro 1, oferta nr , FRP-MS-197163, Piła, Górne
FRP-MS-197163 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-197163 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-197163 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-197163 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-197163 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,06 m²

Piętro:

1 piętro

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę