Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,49 m², 2 pokoje, parter, oferta nr FRP-MS-199195

505 000 zł

11 885 zł /m²

Rata 2 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła

2 pokoje, mieszkanie 42,49 m², parter, oferta nr , FRP-MS-199195, Piła
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 4
FRP-MS-199195 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,49 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę