Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,91 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMSECA619

534 391 zł

10 100 zł /m²

Rata 2 500 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siedlce, Piaskowa

2 pokoje, mieszkanie 52,91 m², piętro 1, oferta nr , SMSECA619, Siedlce, Piaskowa
SMSECA619 - zdjęcie nr 0
SMSECA619 - zdjęcie nr 1
SMSECA619 - zdjęcie nr 2
SMSECA619 - zdjęcie nr 3
SMSECA619 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,91 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę