Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,88 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMMENE127

279 990 zł

5 972 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rybnik, Patriotów

2 pokoje, mieszkanie 46,88 m², piętro 2, oferta nr , SMMENE127, Rybnik, Patriotów
SMMENE127 - zdjęcie nr 0
SMMENE127 - zdjęcie nr 1
SMMENE127 - zdjęcie nr 2
SMMENE127 - zdjęcie nr 3
SMMENE127 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,88 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę