Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,12 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr NGK-MS-506

499 000 zł

10 820 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Śródmieście, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

2 pokoje, mieszkanie 46,12 m², piętro 4, oferta nr , NGK-MS-506, Szczecin, Śródmieście, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
NGK-MS-506 - zdjęcie nr 0
NGK-MS-506 - zdjęcie nr 1
NGK-MS-506 - zdjęcie nr 2
NGK-MS-506 - zdjęcie nr 3
NGK-MS-506 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,12 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę