Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,40 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMFOBO336

217 000 zł

4 578 zł /m²

Rata 1 015 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Złocieniec, Pancerniaków

2 pokoje, mieszkanie 47,40 m², piętro 3, oferta nr , SMFOBO336, Złocieniec, Pancerniaków
SMFOBO336 - zdjęcie nr 0
SMFOBO336 - zdjęcie nr 1
SMFOBO336 - zdjęcie nr 2
SMFOBO336 - zdjęcie nr 3
SMFOBO336 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,40 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę