Nowe mieszkanie, 49,33 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C10/1
589 494 zł
11 950 zł /m²
Rata 2 758 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Konstelacja - etap III
Gdynia, Pogórze, ul. Paderewskiego
1 / 6

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
49,33 m²
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (65,60 m²)
Termin oddania:
C9,C10 - IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę