Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,24 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN203902

449 000 zł

8 937 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Owsiana

2 pokoje, mieszkanie 50,24 m², piętro 1, oferta nr , PAN203902, Rumia, Owsiana
PAN203902 - zdjęcie nr 0
PAN203902 - zdjęcie nr 1
PAN203902 - zdjęcie nr 2
PAN203902 - zdjęcie nr 3
PAN203902 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,24 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Rumia, Owsiana, PAN203902 | Tabelaofert.pl