Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,24 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN267807

499 900 zł

9 950 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Owsiana

2 pokoje, mieszkanie 50,24 m², piętro 1, oferta nr , PAN267807, Rumia, Owsiana
PAN267807 - zdjęcie nr 0
PAN267807 - zdjęcie nr 1
PAN267807 - zdjęcie nr 2
PAN267807 - zdjęcie nr 3
PAN267807 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,24 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę