Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMVEDA485

229 000 zł

4 893 zł /m²

Rata 1 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Debrzno, Osiedle Słoneczne

2 pokoje, mieszkanie 46,80 m², piętro 3, oferta nr , SMVEDA485, Debrzno, Osiedle Słoneczne
SMVEDA485 - zdjęcie nr 0
SMVEDA485 - zdjęcie nr 1
SMVEDA485 - zdjęcie nr 2
SMVEDA485 - zdjęcie nr 3
SMVEDA485 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1982

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę