Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,40 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 165800227

425 000 zł

8 111 zł /m²

Rata 1 988 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Osiedle Śląskie, Os Śląskie

2 pokoje, mieszkanie 52,40 m², piętro 1, oferta nr , 165800227, Zielona Góra, Osiedle Śląskie, Os Śląskie
165800227 - zdjęcie nr 0
165800227 - zdjęcie nr 1
165800227 - zdjęcie nr 2
165800227 - zdjęcie nr 3
165800227 - zdjęcie nr 4
165800227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,40 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę