Logo

Nowe mieszkanie, 54,11 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1

600 621 zł

11 100 zł /m²

Rata 2 810 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dawidy Bankowe, ul. Oleńki 14

2 pokoje, mieszkanie 54,11 m², parter, oferta nr 1, Osiedle Sfera - Etap II, Dawidy Bankowe, ul. Oleńki 14
Osiedle Sfera - Etap II - zdjęcie nr 0
Osiedle Sfera - Etap II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 54.11 m², 1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,11 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,50 m²), ogródek (34,38 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę