Mieszkanie na sprzedaż, 47,80 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 66007/3098/OMS
700 000 zł
14 644 zł /m²
Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Białołęka, Odkryta

7
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,80 m²
Piętro:
6 piętro
Typ kuchni:
kuchnia oddzielna
Rok Budowy:
2001
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę