Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,53 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMTEZA895

199 000 zł

3 788 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bytom, Stroszek, Narutowicza

2 pokoje, mieszkanie 52,53 m², parter, oferta nr , SMTEZA895, Bytom, Stroszek, Stroszek, Narutowicza
SMTEZA895 - zdjęcie nr 0
SMTEZA895 - zdjęcie nr 1
SMTEZA895 - zdjęcie nr 2
SMTEZA895 - zdjęcie nr 3
SMTEZA895 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,53 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę