Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,60 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMROGI848

435 000 zł

9 977 zł /m²

Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ustka, Na Wydmie

2 pokoje, mieszkanie 43,60 m², piętro 3, oferta nr , SMROGI848, Ustka, Na Wydmie
SMROGI848 - zdjęcie nr 0
SMROGI848 - zdjęcie nr 1
SMROGI848 - zdjęcie nr 2
SMROGI848 - zdjęcie nr 3
SMROGI848 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,60 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę