Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 15483/3470/OMS

250 000 zł

6 494 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 38.5 m², Mysłowice

Mysłowice

2 pokoje, mieszkanie 38,50 m², piętro 3, oferta nr , 15483/3470/OMS, Mysłowice
15483/3470/OMS - zdjęcie nr 0
15483/3470/OMS - zdjęcie nr 1
15483/3470/OMS - zdjęcie nr 2
15483/3470/OMS - zdjęcie nr 3
15483/3470/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,50 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę