Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,38 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMVOGO465

169 000 zł

4 777 zł /m²

Rata 791 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rybnik, Morcinka

2 pokoje, mieszkanie 35,38 m², piętro 1, oferta nr , SMVOGO465, Rybnik, Morcinka
SMVOGO465 - zdjęcie nr 0
SMVOGO465 - zdjęcie nr 1
SMVOGO465 - zdjęcie nr 2
SMVOGO465 - zdjęcie nr 3
SMVOGO465 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,38 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę