Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,61 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMJECA450

299 000 zł

6 415 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Mokra

2 pokoje, mieszkanie 46,61 m², piętro 1, oferta nr , SMJECA450, Łódź, Bałuty, Bałuty, Mokra
SMJECA450 - zdjęcie nr 0
SMJECA450 - zdjęcie nr 1
SMJECA450 - zdjęcie nr 2
SMJECA450 - zdjęcie nr 3
SMJECA450 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,61 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę