+2
Nowe mieszkanie, 37,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M101
289 009 zł
7 790 zł /m²
Rata 1 352 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Parkowa Osiedle
Grajewo, ul. mjr. Jana Tabortowskiego 6

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,10 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
Budynek B - III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę