Logo

Nowe mieszkanie, 35,76 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M84

276 031 zł

7 719 zł /m²

Rata 1 291 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Parkowa Osiedle

Grajewo, ul. mjr. Jana Tabortowskiego 6

2 pokoje, mieszkanie 35,76 m², parter, oferta nr M84, Parkowa Osiedle, Grajewo, ul. mjr. Jana Tabortowskiego 6
Parkowa Osiedle - zdjęcie nr 0
Parkowa Osiedle - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 35.76 m², M84
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,76 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek B - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę