Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 141/17137/OMS

449 000 zł

8 839 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nexus360 Nieruchomości

Oleśnica, mjr. Henryka Sucharskiego

2 pokoje, mieszkanie 50,80 m², piętro 3, oferta nr , 141/17137/OMS, Oleśnica, mjr. Henryka Sucharskiego
141/17137/OMS - zdjęcie nr 0
141/17137/OMS - zdjęcie nr 1
141/17137/OMS - zdjęcie nr 2
141/17137/OMS - zdjęcie nr 3
141/17137/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę