Logo

Nowe mieszkanie, 34,88 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.36

292 992 zł

8 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 371 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Grójec, ul. Mikołaja Reja 9

SALON Z ANEKSEM18,93 m²SYPIALNIA9,95 m²ŁAZIENKA4,44 m²PRZEDSIONEK1,56 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 34.88 m², D.36
Trakt Królewski - Budynek D - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 34.88 m², D.36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,88 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę