Logo

Nowe mieszkanie, 47,07 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D.45

390 681 zł

8 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 828 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Grójec, ul. Mikołaja Reja 9

SALON20,06 m²KUCHNIA8,77 m²SYPIALNIA11,09 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ2,58 m²BALKON11,62 m²
Wymiary mieszkania 47.07 m², D.45
Trakt Królewski - Budynek D - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 47.07 m², D.45
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,07 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,62 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę