Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,80 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 85851/6624/OMS

469 000 zł

11 495 zł /m²

Rata 2 194 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Michała Kleofasa Ogińskiego

2 pokoje, mieszkanie 40,80 m², piętro 7, oferta nr , 85851/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Michała Kleofasa Ogińskiego
85851/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85851/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85851/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85851/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85851/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,80 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę