Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,86 m², 2 pokoje, parter, oferta nr WIL288854

665 000 zł

20 237 zł /m²

Rata 3 111 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Mikołajki, Michała Kajki

2 pokoje, mieszkanie 32,86 m², parter, oferta nr , WIL288854, Mikołajki, Michała Kajki
WIL288854 - zdjęcie nr 0
WIL288854 - zdjęcie nr 1
WIL288854 - zdjęcie nr 2
WIL288854 - zdjęcie nr 3
WIL288854 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,86 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę