Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,53 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMTATI159

229 000 zł

6 445 zł /m²

Rata 1 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Tarnowskie Góry, Miarki

2 pokoje, mieszkanie 35,53 m², parter, oferta nr , SMTATI159, Tarnowskie Góry, Miarki
SMTATI159 - zdjęcie nr 0
SMTATI159 - zdjęcie nr 1
SMTATI159 - zdjęcie nr 2
SMTATI159 - zdjęcie nr 3
SMTATI159 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,53 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1910

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę