Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,56 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr SMVUHY953

759 000 zł

15 012 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka, Marywilska

2 pokoje, mieszkanie 50,56 m², piętro 5, oferta nr , SMVUHY953, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Marywilska
SMVUHY953 - zdjęcie nr 0
SMVUHY953 - zdjęcie nr 1
SMVUHY953 - zdjęcie nr 2
SMVUHY953 - zdjęcie nr 3
SMVUHY953 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,56 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę