Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,12 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMZUTY845

239 000 zł

7 441 zł /m²

Rata 1 118 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Marii Konopnickiej

2 pokoje, mieszkanie 32,12 m², parter, oferta nr , SMZUTY845, Borne Sulinowo, Marii Konopnickiej
SMZUTY845 - zdjęcie nr 0
SMZUTY845 - zdjęcie nr 1
SMZUTY845 - zdjęcie nr 2
SMZUTY845 - zdjęcie nr 3
SMZUTY845 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,12 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1936

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę