Logo

Nowe mieszkanie, 39,48 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12-2-13

599 000 zł

15 172 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta

2 pokoje, mieszkanie 39,48 m², piętro 2, oferta nr 12-2-13, Lokum la Vida Etap II, Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 0
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 1
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 2
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 3
Lokum la Vida Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.48 m², 12-2-13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,48 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,95 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Certyfikat energetyczny (plik):

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę