Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr DAFI485

299 000 zł

4 902 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście

2 pokoje, mieszkanie 61,00 m², piętro 3, oferta nr , DAFI485, Łódź, Śródmieście, Śródmieście
DAFI485 - zdjęcie nr 0
DAFI485 - zdjęcie nr 1
DAFI485 - zdjęcie nr 2
DAFI485 - zdjęcie nr 3
DAFI485 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

61,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,90 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1930

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę