Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,48 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMLIHO619

599 000 zł

12 356 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty

2 pokoje, mieszkanie 48,48 m², parter, oferta nr , SMLIHO619, Łódź, Bałuty, Bałuty
SMLIHO619 - zdjęcie nr 0
SMLIHO619 - zdjęcie nr 1
SMLIHO619 - zdjęcie nr 2
SMLIHO619 - zdjęcie nr 3
SMLIHO619 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,48 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę