Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,66 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMLINE979

570 000 zł

11 478 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Litewska

2 pokoje, mieszkanie 49,66 m², piętro 2, oferta nr , SMLINE979, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Litewska
SMLINE979 - zdjęcie nr 0
SMLINE979 - zdjęcie nr 1
SMLINE979 - zdjęcie nr 2
SMLINE979 - zdjęcie nr 3
SMLINE979 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,66 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę