Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMHAKU637

599 000 zł

10 417 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Liściasta

2 pokoje, mieszkanie 57,50 m², parter, oferta nr , SMHAKU637, Łódź, Bałuty, Bałuty, Liściasta
SMHAKU637 - zdjęcie nr 0
SMHAKU637 - zdjęcie nr 1
SMHAKU637 - zdjęcie nr 2
SMHAKU637 - zdjęcie nr 3
SMHAKU637 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,50 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę