Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,81 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMCENI490

260 000 zł

5 935 zł /m²

Rata 1 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Trzebiatów, Lipowa

2 pokoje, mieszkanie 43,81 m², piętro 3, oferta nr , SMCENI490, Trzebiatów, Lipowa
SMCENI490 - zdjęcie nr 0
SMCENI490 - zdjęcie nr 1
SMCENI490 - zdjęcie nr 2
SMCENI490 - zdjęcie nr 3
SMCENI490 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,81 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę