Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMCATI100

329 000 zł

6 784 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Smolec, Lipowa

2 pokoje, mieszkanie 48,50 m², parter, oferta nr , SMCATI100, Smolec, Lipowa
SMCATI100 - zdjęcie nr 0
SMCATI100 - zdjęcie nr 1
SMCATI100 - zdjęcie nr 2
SMCATI100 - zdjęcie nr 3
SMCATI100 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,50 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę