Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,99 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMDAJU912

270 000 zł

7 299 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Górna, Leśmiana

2 pokoje, mieszkanie 36,99 m², piętro 3, oferta nr , SMDAJU912, Łódź, Górna, Górna, Leśmiana
SMDAJU912 - zdjęcie nr 0
SMDAJU912 - zdjęcie nr 1
SMDAJU912 - zdjęcie nr 2
SMDAJU912 - zdjęcie nr 3
SMDAJU912 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,99 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę